Ženba

Ženba

Dátum: 1. januára 2100 - 1. januára 1900
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

06.03.2020 o 19.00 hod. –  ŽENBA– Divadlo Jonáša Záborského v Prešove - Hosť v RND

Divadlo Jonáša Záborského Prešov uvádza komédiu Nikolaja Vasilieviča Gogoľa

ŽENBA

Absolútne neuveriteľná udalosť v troch dejstvách, pri ktorej mladosť a dravosť súperia so životnou skúsenosťou a spomienkami na časy nedávno minulé.

Najslávnejšia komédia klasika ruskej drámy a divadla o ťažkostiach s vydajom panny Agáty a so ženbou starého mládenca Podkolesina.
Ale pozor! Ženíchov je viacero, ale nevesta je len jedna! Kto bude ten pravý? Kto bude ten šťastný? Kto sa stane šťastný v manželstve, šťastný v naplnení vlastných predstáv o spokojnom živote, v nájdení tej pravej lásky?

Gogoľova Ženba – to je nesmrteľný komediálny príbeh s množstvom vtipných situácií. Možnosť snívania aj pobavenia sa pre diváka; výlet do sveta našich spomienok a zašlej mladosti, či jemne ironický povzdych nad dobou, ktorú práve žijeme. Ženba – to je večný príbeh hľadania lásky v jej najrozmanitejších podobách, prejavoch; bez rozdielu doby a veku. Ženba – to je aj zrkadlo ľudskej nedokonalosti, z ktorej pramení gejzír zábavy a humoru.

Na diváka čaká vtipný príbeh, komické situácie a bonmoty, radosť z hry a groteskný úškľab – jednoducho príjemne pohodový divadelný večer v spoločnosti nedokonalo roztomilých postáv a komediálneho nasadenia hercov.

Herecký koncert protagonistov prešovského divadla: J. Stražan – K. Stražanová – B. Srník – Ľ. Dutková – P. Lejko – I. Latta a.h. - Vasiľ Rusiňak a.h. – V. Husovská / S. Fulínová – P. Krivý

Na scéne Diany Strauszovej a v kostýmoch Doroty Cigánkovej hru upravil a s hercami DJZ naštuduje režisér Svetozár Sprušanský. Premiéra je naplánovaná na 1. februára 2008 na Malej scéne DJZ.

Premiéra 1. februára 2008 o 19.00 na Malej scéne DJZTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Ženba
picture Ženba
picture Ženba
picture Ženba
picture Ženba

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Ženba - 6.3.2020 o 19:00 hod.

Predstavenie Ženba, ktoré sa malo konať dňa 6.3.2020 o 19:00 hod. v Radošinskom naivnom divadle Bratislava, je z dôvodu hospitalizácie člena súboru ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to buď osobne na adrese Karadžičova 14, Bratislava, alebo poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P. O. Box 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top