Zumba® Fest Slovakia

Zumba® Fest Slovakia

Dátum: 22. júna. 2019
Miesto: Športová hala Lekárskej Fakulty, Mlynská Dolina Bratislava

Vstupenky

Sobota
22
Jún 2019
16:00
Zumba® Fest Slovakia

Popis podujatia

Najväčší Zumba® event prichádza po prvýkrát na Slovensko!!

“Netreba vedieť tancovať, ale chcieť sa zabaviť.”

 

Zumba je pre všetkých, ktorí milujú hudbu, dobrú náladu a tanec. Nemusíte sa báť tanečných choreografií. Náš tím elitných inštruktorov vás dobrým vedením a svojou charizmou ihneď vtiahne do rytmov hudby.

 

Na Zumba Fest Slovakia sa predstavia hviezdy Zumba sveta z Portugalska „MEN OF PORTUGAL“ Ricardo Rodrigues a Nuno Antas. Okrem nich sa predstavia aj inštruktori z Londýnskeho tanečného štúdia Pineapple a The London Dance Company. Do varu vás privedie aj a slovenská Zumba jednotka Daniela Čavojec Česneková, ktorá prezentovala Zumba fitness vo viac ako 20 krajinách sveta. Spolu s ďalšími hosťujúcimi inštruktormi sa postarajú o nezabudnuteľný Zumba zážitok.

 

22. júna 2019 v Bratislave v Mlynskej doline. POZOR! LIMITOVANÝ POČET MIEST.

Špeciálna cena pre študentov /treba sa na mieste preukázať platnou ISIC kartou/.

Nuno a Ricardo si získali obrovské publikum fanúšikov po celom svete vďaka priateľskej povahe a chytľavými a ľahko zvládnuteľnými choreografiami. Sú súčaťou ZIN (Zumba Instructor Network) videí dostupných po celom Svete. Vystupovali na jednom javisku so zakladateľom zumby Betom Perezom, Lorettou Bates a ďalšími svetovými zumba hviezdami. Zúčastnili sa najväčších zumba fitness koncertov na svete, či už priamo v kolíske zumby na Floride, najvačšieho UK eventu Believe v Londýne, Beijingu, v Brazílii či v Shanghai.

Daniela Čavojec Česneková patrí medzi medzinárodnú Zumba elitu a je momentálne jednotkou na Slovensku. Prvé školenie absolvovala už v roku 2005 v Miami na Floride a ako jedna z prvých inštruktorov v Európe priniesla tento program na Slovensko a do Čiech. Zároveň je školiteľka Zumba inštruktorov pre Českú Republiku a Slovensko a medzinárodný fitness prezentér. Vyškolila tisícky inštruktorov a prezentovala Zumba fitness vo viac ako 20 krajinách sveta. Tancu sa venuje od svojich 4 rokov a v Zumba fitness našla ideálne spojenie tanca, fitness a pozitívnej energie.

Stan Gacko žije v Londýne, kde už štyri roky pôsobí v známej spoločnosti Maloca. Bol súčasťou najväčšej zumba akcie v Lodýne - Believe 2017, po boku speváčky, tanečníčky, choreografky a Zumba prezentérky Francesca Maria. Pravidelne sa zúčastňuje na medzinárodných Zumba eventoch ako napr. La Clave Fest, Kingston Carnival či Believe. Momentálne pracuje pre známu The London Dance Company, Gym`s Fit Cube, Fitness First, Pure Gym a Virgin Active. Zatancoval si aj so ZES (Zumba Education Specialist) z mnohých krajín, ako Loretta Bates, Prince Paltu-ob, Sandra Harnes, Steve Boedt, Walter Diaz, Hermann Melo.

Xénia Dvorínová pôsobila ako Zumba inštruktorka v najväčších fitness centrách v Londýne ako Fitness First, Nutfield Fitness, Virgin Active. Predcvičovala aj v najznámejšom londýnskom tanečnom štúdiu Pineapple. Tancovala na jednom javisku s Lorretou Bates, zúčastnila sa najväčšiej zumba akcie v UK Believe či Fitness koncertu s Maxom Pizzolante. Za najväčší úspech považuje hosťovanie na Master Class v Madride pod taktovkou európskeho fitness impéria David Lloyds.

 

Galéria

picture Zumba® Fest Slovakia
picture Zumba® Fest Slovakia
picture Zumba® Fest Slovakia
picture Zumba® Fest Slovakia
picture Zumba® Fest Slovakia
picture Zumba® Fest Slovakia

Na mape

Top