iClinic Bratislava Capitals vs Linz BlackWings

iClinic Bratislava Capitals vs Linz BlackWings

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

 Do Bratislavy prichádza spiaci "čierny kôň"  ICE HOCKEY LEAGUE! Hlavný tréner Dan Ceman má k dispozícii ofenzívne ľadené mužstvo, pozor si musíme dať najmä na Briana Lebelera a Dragana Umicevica. V obrane hostí je dominantou posila Gregorc Blaz, výrazne dopomohol KAC k minuloročnému titulu.
V tíme Linz Blackwings navyše pôsobí brankár Jared Coreau. Jared v minulej sezóne výrazne pomohol nášmu tímu v nadstavbe či playoff ICE HOCKEY LEAGUE.

 

Vstup na štadión tak bude umožnený:
- Plne zaočkovanej osobe, ktorá absolvovala druhú dávku očkovania minimálne pred 14-timi dňami. V prípade jednodávkovej vakcíny, osobe, ktorá absolvovala dávku očkovania minimálne pred 21 dňami.

- Osobe, ktorá absolvovala prvú dávku očkovacej látky proti COVID-19 najmenej pred 14-timi dňami a zároveň bola prvá dávka podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.

- Deťom do 12 rokov

- Osobe, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom PCR/LAMP testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu. V prípade antigénového testu je táto hranica stanovená na 48 hodín od odberu.

- Osobe, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako pred 180 dňami

 

The condition for entering the match is:
(a) confirm full vaccination; or
(b) confirm a negative result to the COVID-19 disease test not older than 72 hours after collection in the case of RT-PCR or LAMP test or 48 hours after collection in the case of antigen test, or
(c) certify that COVID-19 disease has been prevented by not more than 180 days.

 

info@ticketportal.sk - vstupenky pre imobilných 

 

Deti do 6rokov zadarmo bez nároku na sedenie

 

Fanklub Capitals: sektor A6
Fanklub Hostia: sektor A12 / only visitors 

 

Tešíme sa na Vašu podporu na zimnom štadióne Ondreja Nepelu ! Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top