sLOVEnky

sLOVEnky

Dátum: 20. januára - 19. februára 2019
Miesto: Spoločenský dom, Tlmače, Aula SZU, Banská Bystrica

Vstupenky

Nedeľa
20
Jan 2019
19:00
sLOVEnky
Utorok
19
Feb 2019
19:00
sLOVEnky
Aula SZU, Banská Bystrica

Banská Bystrica

Popis podujatia

Pôvodná slovenská kabaretná komédia o významných Slovenkách

Autor: Štefan Martinovič a Daniela Šencová

Réžia: Štefan Martinovič

Dramaturgia: Václav Púčik

Obsadenie: Mirka Partlová, Štefan Martinovič, Miss TiQ, Martin Šenc

Dĺžka predstavenia: 80 minút

OBSAH

Poznáte mená ženských osobností v slovenskej histórii, ktoré boli veľmi odvážne, nezávislé a slobodomyseľné, ktoré sa vo svojej dobe chceli realizovať? Niektoré boli vo svojom povolaní úspešné viac, iné menej, ale ich životy sú hlavne silnými ľudskými príbehmi. V kabaretnej komédii uvidíte sériu šiestich portrétov žien, ktoré významne prispeli k dnešnému obrazu spoločnosti, kde je žena samozrejmosťou vo verejnej sfére.

OBSADENIE

V predstavení, ktoré nesie klasické prvky kabaretu, ako sú živá hudba, spev, tanec, burlesque sa predstavia, divadelná a televízna herečka Mirka Partlová, ktorá účinkovala vo viacerých inscenáciách, no najmä muzikáloch a obľúbený slovenský herec Števo Martinovič, známy nielen z divadelných dosiek, ale aj seriálov a filmov. Ako burlesque vystúpi Miss TiQ Na klavíri sprevádza Martin Šenc.

SCÉNA

Scénu a kostýmy pripravil kolektív Red Cat Cabaret spoločne so Števom Martinovičom, pre ktorého je táto hra režijnou prvotinou. V tejto spolupráci vytvorili scénu s neopakovateľnou atmosférou kabaretu.

Predstavenie je vhodné od 18 rokov.

Galéria

picture sLOVEnky
picture sLOVEnky
picture sLOVEnky
picture sLOVEnky
picture sLOVEnky
picture sLOVEnky

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - sLOVEnky - 14.2.2019 o 19:00 hod.

Predstavenie sLOVEnky, ktoré sa malo konať dňa 14.2.2019 o 19:00 hod. v Aula SZU, Banská Bystrica, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 19.2.2019 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 19.2.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 19.2.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 19.2.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top