NA SMIECH | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  NA SMIECH

NA SMIECH

NA SMIECH

NA SMIECH
STAND-UP COMEDY SHOW


23.11.2016 - Kino Hviezda, TRNAVA

Sú strašidelne zábavní a výstredne štipľaví. Parodickí a sarkastickí. A toto je ich hodina. Prichádza Na Smiech rodina! V hlavnej úlohe smrteľne smiešní stand-upisti Kristína Farkašová, Tomáš Hudák, Matej Sajfa Cifra, Jakub Ptačin, Dano Čistý a Antonious Vlachou.

Kristína Farkašová
Je matka čarodejnica medzi čarodejniami domáceho stand-upu, ktorá vás zakľaje svojím neobyčajným šarmom a priehrštím vtipných príhod.

Tomáš Hudák
Len mu podajte ruku a on vám ju zasype poriadnym množstvom vtipov. Ponorte sa do jeho umenia milovať publikum a odmeňovať ho humorom.

Matej Sajfa Cifra
Nenechajte sa zmiesť jeho pohrebným výzorom, pod ním sa skrýva skvelý humoristický talent, ktorý vždy zazvoní, keď treba.

Jakub Ptačin
V povahe má strkať ruku do všeličoho možného, a preto dnes patrí medzi známe mená slovenskej kreatívy. Pohodlne sa usaďte a nechajte ho ukázať vám na piatich prstoch, ako sa robí dobrý stand-up.

Dano Čistý
V zásobe má vždy nejaký dobrý javiskový dynamit, ktorým odpáli nejednú bránicu. Pri jeho stand-upe sa zažínajú rozumové žiarovky rad za radom.

Antonios Vlachou
Možno nepôsobí na prvý pohľad veľmi statne, ale jeho sila spočíva v talente podmaniť si publikum, a preto sa nám večer nepredstaví len ako stand-upista, ale aj ako moderátor celého tohto humoristického sabatu.

Vstupné/Entry: 10,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.24.11.2016 - Nájomná jednotka 210, NITRA

Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden stand-up, ktorý hurónskym smiechom porážal trojhlavú nudu a rohatý smútok. V novembri si povolá do zbroje udatných zabávačov Kristínu Farkašovú, Matej Sajfa Cifru, Michaela Szatmaryho, Tomáša Hudáka a Rada Ondřejíčka, ktorí ostrým humorom prepichnú každú zdutú bránicu.

Kristína Farkašová
Žiadna čajová princeznička, ktorá by nečinne polihovala v komnatách, ale nebojácna panovníčka humoru. Keď sa necháte, roztancuje váš smiech na plné kolo.

Matej Sajfa Cifra
Vykotúľal sa Sajfa na domácu stand-upovú scénu a odvtedy vandruje kade-tade, aby svoj vtip rozdával. Pridajte sa k nemu na vandrovku a okúste z jeho kapsy plnej humoru.

Michael Szatmary
Nebojácny stand-upista v čižmách, ktorý si trúfne získať vaše smiechy a prekábatiť jesennú clivosť mechom zlatých frkov.

Tomáš Hudák
Z trojice Dlhý, Široký a Bystrozraký je ten plešatý. Ale aj ten, čo rozum a vtip pobral. Jedna z najstarších slovenských stand-upových knižiek plná humoru, ktorú by ste si mali prečítať.

Rado Ondřejíček
Zlá slovenská spoločnosť ho začarovala na Cynickú obludu, ktorá nám neúprosne a pravidelne pripomína, kde to preboha žijeme. Nechajte sa pobozkať Radovým humorom, ktorý vás zmení na kĺbko smiechu.

Vstupné/Entry: 10,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Bookmark and Share
Zdieľať