BODY ART SHOW 2016 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  BODY ART SHOW 2016

BODY ART SHOW 2016

BODY ART SHOW 2016

O podujatí BODY ART SHOW
Je to jediné podujatie svojho druhu v Slovenskej republike a tento rok sa koná už jeho 3. ročník. Zatiaľ bolo určené iba pre odbornú verejnosť, zástupcov eventových agentúr a novinárom. Prvýkrát má bežný človek možnosť zakúpiť si lístky, zúčastniť sa a zažiť na vlastné oči fascinujúcu show plnú krásy, pestrých farieb a pozitívnych emócií.

Cieľom eventu je predstaviť verejnosti umenie bodypaintingu, jeho krásu a vznešenosť a ukázať jeho možnosti v umeleckom a zábavnom priemysle. Zámerom je najmä dokázať, že nejde v žiadnom prípade o prvoplánovú nahotu, erotiku či vulgárnosť. Práve naopak. Krása, umenie, obdiv a radosť sú najvýstižnejšie pocity pri stretnutí s týmto krátkodobým umením.

Bodypainteri pricestujú do Bratislavy ukázať to najlepšie, čo dokážu. Nebudú limitovaní žiadnymi pravidlami, ako je to na rôznych súťažiach. Použijú všetky dostupné maliarske techniky a doplnky bez obmedzenia. Prídu, lebo ich maľovanie na telo baví a chcú ukázať svoje umenie druhým ľuďom. Milujú maľovanie na „živé plátno“ to na ich dielach sami spoznáte. Maľba jedného modelu trvá 2 až 6 hodín a preto umelci budú so svojimi asistentmi pripravovať svoje diela na vystúpenie už od skorého rána, aby ste večer mali plnofarebný zážitok.

After party. Po skončení show sa koná v kongresových priestoroch Grand Hotel Pressburg after party, kde sa môžete stretnúť s účinkujúcimi, odfotiť sa s bodypainting modelkami, stráviť príjemný večer v neformálnej atmosfére s kvalitným občerstvením, príjemnými ľuďmi a zakúpiť si nový Bodypainting kalendár a pomôcť tak dobrej veci. Generálny partner podujatia Grand Hotel Pressburg sa postará o bohaté pohostenie a rybie špeciality budú od šéfkuchára Vojto Artz, z kuchyne METRO Cash & Carry Slovensko, reklamného partnera eventu.

Lokalita Grand Hotel Pressburg****, v ktorého kongresových priestoroch sa bude tento rok podujatie konať, leží na brehu jazera Draždiak v Bratislave – Petržalke. Hotel je ľahko dostupný MHD a má dostatok miesta priamo v areáli na parkovanie zadarmo. GPS súradnice N: 48.10040 E:17.11348

Dĺžka podujatia: 120 min. + After párty do 24.hod.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

VSTUPENKY JE MOŹNÉ KÚPIŤ LEN FORMOU HOMETICKET!

Bookmark and Share
Zdieľať