ART IN PARK 2019 Trenčianske Teplice FILMPASS

ART IN PARK 2019 Trenčianske Teplice FILMPASS

Dátum: 21. - 23. júna 2019
Miesto: Kino Prameň, Trenčianske Teplice

Vstupenky

21.-23.
Jún
2019

Popis

Filmpassy umožňujú vstup na všetky filmové premietania v KINO PRAMEŇ v rámci festivalu ART IN PARK Trenčianske Teplice 2019.

O festivale:Multižánrový festival ART IN PARK je tu opäť! Už po štvrtýkrát spojí film, výtvarné umenie, divadlo a hudbu, ktoré doplní o bohatý sprievodný program. Festival je navštevovaný milovníkmi kvalitného umenia, rodinami s deťmi, mladými ľuďmi či kúpeľnými hosťami. Tento rok sa vidíme 21 . – 23. júna v parku Trenčianskych Teplíc!

Filmová časť vzniká v kreatívnej spolupráci s ARTKINO Metro a bude rozdelená do 5 sekcií. Tento ročník spolu s Talianskym inštitútom kultúry prinesieme kvalitnú taliansku kinematografiu. Chýbať nebude ani obľúbené outdoorové premietanie v parku pod hviezdnou oblohou.

V rámci hudobnej časti si vychutnáme koncerty známych slovenských kapiel a príležitosť predstaviť sa majú opäť aj lokálne talenty.

Neodmysliteľnou súčasťou festivalu sú okrem marketu plného handmade značiek, obľúbenej chill-out a gastro zóny aj sprievodné aktivity. Návštevníci sa môžu tešiť na diskusie v parku, kreatívne workshopy či rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi.

Festival ART IN PARK návštevníkom prináša Oblastná organizácia cestovného ruchu Trenčianske Teplice, občianske združenie Cultura, eventová agentúra SpicyBrown - Špecialisti na eventy a naši partneri.

Na program v parku je vstup voľný.
Web podujatia: Viac info TU!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top