Adventný koncert

Dátum: 1. decembra 2019
Miesto: Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Bratislava

Vstupenky

Popis

Simona Eisinger-Oravcová študovala na Konservatorium Wien Privatuniversität, v rokoch 2006 a 2009 sa stala laureátkou súťaže Fidelio vo Viedni, v roku 2007  laureátkou medzinárodnej operetnej súťaže Franza Lehára. Od debutu v mestskom divadle v Badene pravidelne hosťuje aj vo Viedenskej Volksoper, Theater an der Wien, Theater in der Josefstadt vo Viedni, Staatstheater am Gärtnerplatz v Mníchove a v divadle v Luzerne.

Zuzana Mausen-Ferjenčíková vyštudovala VŠMU v Bratislave u Prof. J. V. Michalku a na Universität für Musik und darstellende Kunst in Wien u Prof. Petra Planyavsky. V rokoch 2006 – 2013 bola hlavnou organistkou Beneditkínskeho opátstva „Schottenstift“ vo Viedni, kde založila a umelecky viedla Medzinárodný festival „Dialogues Mystiques“ (2007-2013). Pravidelne koncertuje v Európe, Israeli a USA. Je prezidentkou Viedenskej Lisztovej spoločnosti a v Lisztovom roku 2011 uviedla v Basilike Unserer Lieben Frau zu den Schotten v rámci šiestich koncertov kompletné dielo Franza Liszta pre organ. V roku 2013 uvádza na siedmych koncertoch kompletné dielo svojho učiteľa Jeana Guillou v chráme St. Eustache v Paríži. Získala niekoľko prvých cien na medzinárodných súťažiach v Európe, napríklad na Medzinárodnej súťaži v organovej improvizácii v holandskom Haarleme.

Typ hľadiska: voľné sedenie
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavyTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top