Festival umenia a dizajnu B. Bystrica: FUBABY 2018

Festival umenia a dizajnu B. Bystrica: FUBABY 2018

Dátum: 31. augusta. 2019
Miesto: Amfiteáter Jaslovské Bohunice

Vstupenky

Sobota
31
Aug 2019
19:00

Popis

Festival umenia a dizajnu Banská Bystrica FUBABY je populárne európske umelecké podujatie pod holým nebom so šesťročnou tradíciou. Poskytuje spoločný priestor pre tvorcov, interpretov aj fanúšikov súčasného a tradičného umenia. FUBABY už po siedmykrát prinesie do Banskej Bystrice výtvarnú, hudobnú aj audiovizuálnu tvorbu v termíne od 18. júna do 24. júna 2018.

FUBABY 2018 je celotýždňový FESTIVAL odohráva sa na rôznych miestach Banskej Bystrice – Amfiteáter, Námestie SNP, Nádvorie Historickej Radnice - Fubabývačka, EUROPA SC a URBAN SPOTE.

Vstupenky je možné si zakúpiť v rôznych variantoch:

- Celotýždňový FUBABY PAS – vstup na všetky platené podujatia festivalu, bezplatné podujatia ( FUBABYVAČKY, Námestí SNP a EUROPA SC) ale aj vrátane autogramiád, sprievodných podujatí, workshopov, komorných vystúpení všetkých žánrov a druhov umenia

- Amfiteátrový FUBABY PAS – vstup na všetky podujatia festivalu na Amfiteátri vrátane bezplatných podujatí na EUROPA SC, Námestí SNP a FUBABYVAČKY, vrátane autogramiád, sprievodných podujatí, workshopov, komorných vystúpení všetkých žánrov a druhov umenia

- Samostatne na jednotlivé koncerty – vstup na jednotlivé koncerty vrátane bezplatných podujatí na Námestí SNP a FUBABYVAČKY.

Vysvetlivky:
- Rodinný – 2dospelý + 2deti do 15rokov
- ZŤP – osoby s preukazom ZŤP + doprovod zdarma
- Študenti – osoby do s platným študentským preukazom
- * FUBABY pasy je možné zakúpiť si aj počas festivalu

Cena celotýždňového FUBABY PASU - 58 Eur
Cena AMFITEÁTROVÉHO FUBABY PASU - 38 Eur

ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ!!!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top