HC Slovan permanentka 2021/2022

HC Slovan permanentka 2021/2022

Dátum: HC Slovan permanentka 2021/2022
Miesto: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
Adresa: Odbojárov 9, Bratislava

Vstupenky

KONIEC PREDAJA

Predaj bol ukončený.
HC Slovan permanentka 2021/2022
HC Slovan permanentka 2021/2022

Popis

POZOR !!! DôLEŽITÉ INFORMÁCIE K PREDAJU “HC SLOVAN TIPOS extraliga permanentka 2021/2022!!!


Miesto konania/Place of event: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava


Od 10. augusta 2021 začiatok predpredaja permanentiek “HC SLOVAN TIPOS extraliga permanentka 2021/2022” pre držiteľov predkupného práva na permanentku zo sezóny 2019/20. Predkupné právo za zvýhodnenú cenu platí do stredy 16. septembra 2021 vrátane.


V cene permanentky sú zahrnuté:

 • všetky domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v základnej časti TIPOS extraligy 2021/22 (25),
 • domáce zápasy v základnej skupine Champions Hockey League (CHL) 2021/22 a predkupné právo na ďalšie domáce zápasy v prípade postupu za zvýhodnenú cenu (3),
 • domáce prípravné zápasy (2),
 • predkupné právo na všetky domáce zápasy play off extraligy v prípade postupu za zvýhodnenú cenu na svoje miesto,
 • predkupné právo na permanentku na svoje miesto aj v ďalšej sezóne za cenu min. o 15% nižšiu, ako bude cena pre nového permanentkára,
 • narodeninové želanie alebo iný špeciálny odkaz na videokokocke počas domáceho zápasu s 50%-nou zľavou oproti bežnej cene.

 

Zľavy a vstupenky pre deti:

 • Dieťa do 6 rokov zadarmo bez nároku na vlastné sedadlo (narodené po 01.08.2015 vrátane)
 • Rodina 1+1: Možnosť zakúpenia rodinnej permanentky 1+1 (rodič + dieťa). Právo na rodinnú permanentku má dieťa narodené v období od 01.08.2006 do 31.07.2015. Predaj IBA na predajnom mieste Zimný štadión Ondreja Nepelu od 26.8.2021.
 • Bez nároku na zľavu pre držiteľov ISIC, ITIC, EURO 26.
 • Imobilní (zahŕňa 1x doprovod) -  140 EUR - v prípade záujmu konaktujte objednavky@ticketportal.sk

 

Ďalšie informácie:

 • Permanentka “HC SLOVAN TIPOS extraliga 2021/22” je prenosná a môže ju ako vstupenku na zápas využiť akákoľvek iná osoba okrem jej držiteľa,
 • Pokiaľ sa bude Bratislava nachádzať v I. stupni Monitoring (zelená farba), zápasy budú prebiehať v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonali COVID).

  V tomto režime môže klub obsadiť Zimný štadión Ondreja Nepelu do 75 percent svojej kapacity, t.j. do predaja môže ísť na každý zápas 7 540 miest. V tomto režime bude podmienkou vstupu pre majiteľov vstupeniek:
  a) potvrdenie o plnom očkovaní, alebo
  b) potvrdenie o negatívnom výsledku testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu, alebo
  c) potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.

  V prípade, že sa okres Bratislava v priebehu hokejovej sezóny 2021/22 dostane do niektorého z horších stupňov nového COVID Automatu - stupeň ostražitosti (žltá), I. stupeň ohrozenia (červená), II. stupeň ohrozenia (bordová) - hokejové zápasy sa budú organizovať v režime KZ (kompletne zaočkovaní). V tomto režime bude podmienkou vstupu na zápas doklad o plnom zaočkovaní majiteľa vstupenky alebo permanentky.

  Za plne očkovanú osobu sa považuje:
  a) osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou,
  b) osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou,
  c) osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, alebo
  d) osoba do 12 rokov veku.

  Podľa predikcií odborníkov je zhoršenie súčasného zeleného stupňa COVID Automatu v priebehu najbližších mesiacov veľmi pravdepodobné. Zmena, resp. prepínanie režimov organizácie zápasov v závislosti od stupňa COVID Automatu je za daných okolností jediným riešením, ako zabezpečiť, aby všetky zápasy v storočnicovej hokejovej sezóne mohlo vidieť čo najviac našich fanúšikov, a to aj za predpokladu, že sa Bratislava v priebehu sezóny v dôsledku očakávanej tretej vlny pandémie koronavírusu dostane do horších stupňov COVID Automatu a kapacita návštevnosti športových zápasov bude opätovne výrazne obmedzená.

  V prípade režimu KZ (kompletne zaočkovaní) môžeme totiž naďalej rátať s plnou kapacitou arény vo všetkých stupňoch, s výnimkou najhoršieho čierneho III.stupňa ohrozenia. V iných režimoch by sme museli návštevnosť výrazne obmedziť (max. 25 percent kapacity arény). Zároveň sa snažíme znížiť zdravotné riziko z návštevy našich zápasov na minimum, ako aj vyhnúť sa ďalším obmedzeniam, ako je uzatvorenie bufetov s občerstvením, neustále presádzanie sa alebo riešenie kompenzácií a vracania peňazí.

  Vzhľadom na tieto nové pravidlá vyplývajúce z aktuálneho COVID Automatu a Vyhlášky č. 241, HC SLOVAN Bratislava odporúča kúpu permanentky na túto sezónu iba kompletne zaočkovaným fanúšikom. Samozrejme, ak ste si už permanentku na novú sezónu zakúpili, a z akýchkoľvek osobných či zdravotných dôvodov neuvažujete o zaočkovaní, vrátime Vám peniaze v cene zakúpenej permanentky.

  HC SLOVAN Bratislava plne rešpektuje a chápe, ak si ktorýkoľvek z našich fanúšikov v danej špecifickej situácii nebude chcieť v tejto sezóne zakúpiť permanentku, či už z preventívnych obáv o svoje zdravie, alebo z akýchkoľvek iných dôvodov. Pri predpredaji permanentiek na ďalšiu sezónu 2022/23 budeme preto brať do úvahy predkupné práva z konca sezóny 2019/20. Ak sa ktokoľvek z držiteľov predkupného práva rozhodne toto právo nevyužiť, resp. nemôže alebo sa nechce dať zaočkovať, nestratí pre ďalšiu sezónu 2022/23 predkupné právo za zvýhodnenú cenu. Navyše, jeho miesto (a) nebudú počas sezóny 2021/22 predané iným záujemcom o permanentku, ale iba ako zápasové vstupenky. Tým pádom sa dlho budované predkupné právo nestratí a pred začiatkom sezóny 2022/23, ktorá bude - pevne veríme - konečne "normálna" a zdravá, si ho jeho držitelia budú môcť uplatniť.

Informácie / postup ku kúpe permanentky HC Slovan permanentka 2021/2022Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top