MAMMA MIA!

MAMMA MIA!

Dátum: 18. - 31. októbra 2019
Miesto: Divadlo Nová scéna, Bratislava

Vstupenky

Piatok
18
Okt 2019
19:00
Sobota
19
Okt 2019
19:00
Streda
30
Okt 2019
19:00
Štvrtok
31
Okt 2019
19:00

Popis

Dátum/Date:
10.06.2017  - 14:00, 19:00

Miesto konania/Place of event: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, BRATISLAVA

Popis/Description: 

Mamma Mia muzikál

Prvýkrát na Slovensku, s českými muzikálovými hviezdami
Exkluzívne dve predstavenia,
najznámejšie hity skupiny Abba na veľkolepej scéne,
živý orchester a hviezdne obsadenie.

O muzikále Mamma Mia

MAMMA MIA! Jeden z najúspešnejších svetových muzikálov, založený na hitoch skupiny ABBA v jedinečnej českej verzii prvýkrát na Slovensku – už 10.6.2017 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Tešiť sa môžete na najväčšie hity ako Super Trouper, Chiquitita, Money Money Money, The Winner Takes It All, I Have A Dream, Our Last Summer, Dancing Queen a Mamma Mia v českom preklade a s textami Adama Nováka.

Samozrejmosťou je živý orchester, veľkolepá výprava a obsadenie najznámejšími českými umelcami. To všetko pod taktovkou ostrieľaného českého režiséra Antonína Procházku.
V hlavných úlohách sa predstavia: … v jednej z hlavných rolí sa predstaví Helena Vondráčková. Ďalšie obsadenie budeme oznamovať neskôr.

MAMMA MIA! je doslova zahraničným fenoménom. Muzikál mal premiéru v Londýne v apríli 1999 a ihneď sa z neho stal divácky hit. Bol uvedený vo viac ako 270 mestách po celom svete, videlo ho 54 miliónov divákov a zarobil viac ako 2 miliardy dolárov. Veľký úspech mala aj filmová verzia z roku 2008, v ktorej hrali najväčšie filmové hviezdy ako Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried nebo Julie Walters.

Obľúbený príbeh muzikálu MAMMA MIA! sa odohráva na malom gréckom ostrove. V predvečer svojej svadby pozve Sophia troch mužov, ktorí sa pred 20 rokmi mihli životom jej matky Donny. Každý z nich by tak mohol byť jej otcom. Toto nečakané stretnutie vyústi v nejednu komickú situáciu…
MAMMA MIA! je o odvahe realizovať svoje sny o láske, priateľstve, rodine a o význame minulosti pre šťastie do budúcnosti.
Vypredané predstavenia v roku 2016 si spolu s hviezdnym obsadením tými najlepšími českými muzikálovými spevákmi zaspievalo až 270.000 divákov a kritici ich ocenili nomináciou na cenu Thálie.

Zaujímavosti
• Viac než 54 miliónov divákov na celom svete
• Muzikál bol uvedený v 40 krajinách, v 327 mestách na 6 kontinentoch (napríklad Londýn, New York, Tokio, Melbourne, Moskva, Soul, Barcelona, Šanghaj, Mexiko, Buenos Aires, Toronto, Dubaj, Kapské mesto)
• Titul bol preložený do 15 jazykov
• 15 rokov uvádzaný v londýnskom West Ende (6.000 repríz)
• 9. najdlhšie uvádzaný muzikál na newyorskej Broadway (5.200 repríz)
• Globálne tržby z predaja vstupeniek prekročily 2 miliardy dolárov
• Úspešná filmová verzia mala premiéru v roku 2008. Hlavné role vytvorili Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Christine Baranski, Colin Firth, Julie Walters and Stellan Skarsgard.
• Newyorská inscenácia bola nominovaná na 5 cien Tony vrátane kategórie „najlepší muzikál“ a získala Svetovú divadelnú cenu
• Do konkurzov na obsadenie českej verzie sa prihlásilo 486 uchádzačov
 

Dĺžka podujatia: 150 minút vrátane prestávky

Zľavnené vstupné/Discounted entry: Imobilní, Doprovod imob.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top