SERENÁDY PRE RADOSŤ S HILARIS CHAMBER ORCHESTRA

SERENÁDY PRE RADOSŤ S HILARIS CHAMBER ORCHESTRA

Dátum: 6. decembra 2020
Miesto: Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, Bratislava

Vstupenky

Popis

SERENÁDY PRE RADOSŤ S HILARIS CHAMBER ORCHESTRA  (5.r.)

Sólistom jubilejného 5. ročníka cyklu "Serenády pre radosť - vášeň pre hudbu" bude Tibor Kováč, primárius druhých huslí v orchestri Wiener Philharmoniker a umelecký vedúci súboru The Philharmonics, ktorý účinkoval ako sólista s orchestrami Camerata academica Salzburg, Franz Liszt Kammerorchester, Virtuosi di Praga a iné. 
V podaní husľového virtuóza Tibora Kováča zaznie za sprievodu Hilaris Chamber Orchestra Jeseň zo 4 ročných období RV 293.

Zažite večer plný vášne a romantiky! Spúšťame opäť predaj vstupeniek na koncert obľúbeného cyklu Bratislavčanov – „SERENÁDY PRE RADOSŤ - VÁŠEŇ PRE HUDBU“, ktorý bol kvôli pandémii covid 19 presunutý z 24.mája na 11.októbra 2020. Na jubilejnom 5. ročníku zaznejú v hudobnej prechádzke storočiami krásne  diela od velikánov ako Antonio VivaldiJosef SukBenjamin Britten a Eugen Suchoň.

V podaní Hilaris Chamber Orchestra pod vedením lídra Alana Vizváryho zaznie od známeho britského skladateľa B. Brittena  slávna Simple Symphony, op. 4 v neoklasickom štýle,  romantika bude zastúpená českým skladateľom 19.storočia - J. Sukom a jeho nádhernou Serenádou pre sláčiky Es dur , op. 6. Milovníci slovenského folklóru si prídu na svoje v Suchoňových Obrázkoch z výstavy, kde zaznejú štylizované ľudové piesne v úprave pre sláčikový orchester. Od Antonia Vivaldiho zaznie Jeseň z obľúbených 4 ročných období. Diváci a fanúšikovia HCO sa môžu tešiť na príťažlivú dramaturgiu  pestrej palety rôznych štýlov a období.

Tešíme sa na Vás v nedeľu 11.októbra o 18:00 v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca.

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Nadácia mesta Bratislavy.

Mediálnymi partnermi sú umelecký portál Moja kultúra a časopis mesta Bratislavy in.ba  . 

Vstupenky v cene 15 eur sú k dispozícii v predpredaji siete Ticketportal. Na mieste hodinu pred koncertom bude obmedzený počet lístkov v hodnote 17 eur.

Na koncert je kvôli pandémii covid 19 možný vstup len s rúškom na tvári ,s použitím dezinfekcie na ruky pred vstupom do sály a povinným rozostupom .

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top