Ťapákovci

Ťapákovci

Dátum: 7. februára - 30. apríla 2019
Miesto: Košice, Brezno, Rimavská Sobota, Poprad, Topoľčany, Liptovský Mikuláš, Bratislava, Prievidza, Zlaté Moravce, Nitra

Vstupenky

Štvrtok
7
Feb 2019
19:00
Piatok
8
Feb 2019
19:00
Nedeľa
10
Mar 2019
19:00
Pondelok
11
Mar 2019
19:00
Utorok
2
Apr 2019
19:00

Popis

ŤAPÁKOVCI OBSADENIE JAR 2019

7.2. štvrtok 19:00 – KOŠICE (Historická radnica)
PAĽO – Marek Majeský
ĎURO – Erik Peťovský
ZMIJA – Danica Jurčová
IĽA – Andrea Karnasová
ZUZA – Martina Bučková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Ľudmila Iványiová
ČAKAJ – Viktor Vincze st.
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Rado Konečný


8.2. piatok 19:00 – BREZNO (Dom kultúry)
PAĽO – Marek Majeský
IĽA – Andrea Karnasová
ČAKAJ – Majo Labuda ml.
ĎURO – Erik Peťovský
ZMIJA – Ľudmila Iványiová
ZUZA – Martina Bučková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Zuzana Nováková
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO - Rado Konečný


10.3. nedeľa 19:00 – RIMAVSKÁ SOBOTA (Dom kultúry)
PAĽO – Marek Majeský
IĽA – Andrea Karnasová
ČAKAJ – Majo Labuda ml.
ĎURO – Erik Peťovský
ZMIJA – Zuzana Nováková
ZUZA – Veronika Mondočková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Ľudmila Iványiová / Dorka Sklenáriková
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Tomáš Vincze


11.3. pondelok 19:00 – POPRAD (Dom kultúry)
PAĽO – Marek Majeský
ZMIJA – Danica Jurčová
ĎURO – Erik Peťovský
IĽA – Jana Feketeová
ZUZA – Martina Bučková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Zuzana Nováková
ČAKAJ – Viktor Vincze st.
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Rado Konečný


2.4. utorok 19:00 – TOPOĽČANY (Spoločenský dom)
PAĽO – Marek Majeský
ZMIJA – Danica Jurčová
IĽA – Jana Feketeová
ZUZA – Veronika Mondočková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Zuzana Nováková
ČAKAJ – Viktor Vincze st.
ĎURO – Kristián Zsille
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Tomáš Vincze


3.4. streda 19:00 – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (Dom kultúry)
PAĽO – Marek Majeský
ĎURO – Erik Peťovský
IĽA – Andrea Karnasová
ZMIJA – Ľudmila Iványiová
ZUZA – Veronika Mondočková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Zuzana Nováková
ČAKAJ – Viktor Vincze st.
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Rado Konečný


25.4. štvrtok 19:00 – BRATISLAVA (DK Zrkadlový Háj)
PAĽO – Marek Majeský
ZMIJA – Danica Jurčová
IĽA – Andrea Karnasová
ĎURO – Erik Peťovský
ZUZA – Martina Bučková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Ľudmila Iványiová
ČAKAJ – Viktor Vincze st.
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Tomáš Vincze


26.4. piatok 19:00 – PRIEVIDZA (Dom kultúry)
PAĽO – Marek Majeský
IĽA – Andrea Karnasová
ČAKAJ – Majo Labuda
ZMIJA – Ľudmila Iványiová
ZUZA – Martina Bučková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Zuzana Nováková
ĎURO – Kristián Zsille
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Tomáš Vincze


27.4. sobota 19:00 – ZLATÉ MORAVCE (MSKŠ)
PAĽO – Marek Majeský
ČAKAJ – Majo Labuda ml.
ZMIJA – Zuzana Nováková
IĽA – Jana Feketeová
ZUZA – Martina Bučková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Ľudmila Iványiová
ĎURO – Kristián Zsille
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Rado Konečný


30.4. utorok 19:00 – NITRA (Staré divadlo Karola Spišáka)
PAĽO – Marek Majeský
ZMIJA – Danica Jurčová
ĎURO – Erik Peťovský
IĽA – Andrea Karnasová
ZUZA – Martina Bučková
HAGARCOVKA – Klaudia Belicová
FUZÁČKA – Ľudmila Iványiová / Zuzana Nováková
ČAKAJ – Viktor Vincze st.
FUZÁK – Roman Hatala
MIŠO – Tomáš Vincze

Na mape

Top