Ťapákovci

Ťapákovci

Dátum: 30. mája - 30. júna 2020
Miesto: Kultúrne centrum, Banská Štiavnica, DK Zrkadlový háj, Bratislava

Vstupenky

Sobota
30
Máj 2020
19:00
Ťapákovci
Kultúrne centrum

Banská Štiavnica

Utorok
30
Jún 2020
19:00

Popis

ŤAPÁKOVCI OBSADENIE JAR 2020

19.2.2020 BARDEJOV 18:00h
ZMIJA: Danica Jurčová
IĽA: Janka Feketeová
ZUZA: Maťa Bučková
HAGARCOVKA: Klaudia Belicová
FUZÁČKA: Dorka Sklenáriková
PAĽO: Marek Majeský
ČAKAJ: Peter Sklár
ĎURO: Erik Peťovský
FUZÁK: Viktor Vincze st.
MIŠO: Radko Konečný

20.2.2020 KEŽMAROK 18:00h
ZMIJA: Danica Jurčová
IĽA: Janka Feketeová
ZUZA: Maťa Bučková
HAGARCOVKA: Klaudia Belicová
FUZÁČKA: Dorka Sklenáriková
PAĽO: Marek Majeský
ČAKAJ: Peter Sklár
ĎURO: Erik Peťovský
FUZÁK: Viktor Vincze st.
MIŠO: Radko Konečný

21.2.2020 ŽIAR NAD HRONOM 18:00h
ZMIJA: Zuzka Nováková
IĽA: Andrea Karnasová
ZUZA: Maťa Bučková
HAGARCOVKA: Klaudia Belicová
FUZÁČKA: Dorka Sklenáriková
PAĽO: Marek Majeský
ČAKAJ: Majo Labuda
ĎURO: Erik Peťovský
FUZÁK: Viktor Vincze st.
MIŠO: Radko Konečný

25.2.2020 DOLNÝ KUBÍN 16:30h PRIDANÉ PREDSTAVENIE
ZMIJA: Lula Iványiová
IĽA: Andrea Karnasová
ZUZA: Maťa Bučková
HAGARCOVKA: Klaudia Belicová
FUZÁČKA: Dorka Sklenáriková
PAĽO: Marek Majeský
ČAKAJ: Peter Sklár
ĎURO: Erik Peťovský
FUZÁK: Ivo Bis
MIŠO: Radko Konečný

25.2.2020 DOLNÝ KUBÍN 19:00h
ZMIJA: Lula Iványiová
IĽA: Andrea Karnasová
ZUZA: Maťa Bučková
HAGARCOVKA: Klaudia Belicová
FUZÁČKA: Dorka Sklenáriková
PAĽO: Marek Majeský
ČAKAJ: Peter Sklár
ĎURO: Erik Peťovský
FUZÁK: Ivo Bis
MIŠO: Radko Konečný

2.3.2020 MALACKY 18:00h
ZMIJA: Zuzka Nováková
IĽA: Andrea Karnasová
ZUZA: Maťa Bučková
HAGARCOVKA: Klaudia Belicová
FUZÁČKA: Karolína Holotová
PAĽO: Marek Majeský
ČAKAJ: Majo Labuda
ĎURO: Erik Peťovský
FUZÁK: Ivo Bis
MIŠO: Tomáš Vincze

3.3.2020 DUBNICA NAD VÁHOM 18:00h
ZMIJA: Lula Iványiová
IĽA: Andrea Karnasová
ZUZA: Veronika Mondočková
HAGARCOVKA: Klaudia Belicová
FUZÁČKA: Dorka Sklenáriková
PAĽO: Marek Majeský
ČAKAJ: Viktor Vincze st.
ĎURO: Erik Peťovský
FUZÁK: Ivo Bis
MIŠO: Tomáš Vincze

4.3.2020 DETVA 18:00h
ZMIJA: Danica Jurčová
IĽA: Janka Feketeová
ZUZA: Maťa Bučková
HAGARCOVKA: Klaudia Belicová
FUZÁČKA: Dorota Sklenáriková
PAĽO: Marek Majeský
ČAKAJ: Peter Sklár
ĎURO: Erik Peťovský
FUZÁK: Viktor Vincze st.
MIŠO: Radko Konečný

9.3.2020 BRATISLAVA PETRŽALKA 19:00h
ZMIJA: Danica Jurčová
IĽA: Janka Feketeová
ZUZA: Maťa Bučková
HAGARCOVKA: Klaudia Belicová
FUZÁČKA: Karolína Holotová
PAĽO: Marek Majeský
ČAKAJ: Majo Labuda
ĎURO: Erik Peťovský
FUZÁK: Ivo Bis
MIŠO: Radko Konečný

25.3.2020 TRNAVA 18:00h

ZMIJA: Zuzka Nováková
IĽA: Janka Feketeová
ZUZA: Veronika Mondočková
HAGARCOVKA:  Klaudia Belicová
FUZÁČKA: Karolína Holotová
PAĽO: Marek Majeský
ČAKAJ: Majo Labuda
ĎURO: Erik Peťovský
FUZÁK: Ivo Bis
MIŠO: Tomáš Vincze

30.5.2020 BANSKÁ ŠTIAVNICA 19:00h

ZMIJA: Lula Iványiová

IĽA: Andrea Karnasová
ZUZA: Maťa Bučková
HAGARCOVKA: Klaudia Belicová
FUZÁČKA: Dorka Sklenáriková
PAĽO: Marek Majeský
ČAKAJ: Peter Sklár
ĎURO: Erik Peťovský
FUZÁK: Viktor Vincze st.
MIŠO: Tomáš Vincze



Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top