Freak Power (UK) - koncert kultovej skupiny

Freak Power (UK) - koncert kultovej skupiny

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 31.05.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Bratislava

Kultová kapela Freak Power vystúpi v Bratislave

Kapela Freak Power, ktorá originálnym spôsobom namiešala už pred 24 rokmi koktejl acid house, acid jazzu, funku a trip hopu, zamieri v apríli 2018 do Bratislavy, aby potešila svojich fanúšikov. Na čele s neprehliadnuteľným trombonistom a spevákom Ashleym Slaterom vystúpili s veľkým ohlasom v roku 2012 na prešovskom Dobrom Festivale.

Fanúšikovia skupiny si vychutnajú v Bratislave 5. apríla v Ateliéri Babylon najväčšie hity, ktoré vznikli ešte v časoch spolupráce s legendárnym Fat Boy Slimom. Pamätníci tvrdia, že plnohodnotný zvuk skvelo hrajúceho bandu znie lepšie, než originálna zostava z prvej polovice deväťdesiatych rokov. Dodajme však, že nezameniteľný autorský prínos vtedajšieho spoluzakladateľa kapely, basgitaristu Normana Cooka alias Fatboy Slim kapela stále ctí a piesne s jeho autorským vkladom, v čele so superhitom „Turn On, Tune In, Cop Out“ a ďalšími hitmi sú stále ozdobou ich repertoáru.

Extravagantný frontman Ashley Slater, vynikajúci muzikant a showman, má za sebou spoluprácu s kapelou Monkey Business zo susedných Čiech aj na producentskom poli. Pred siedmimi rokmi odpovedal sympatický Ashley Slater ironicky na otázku českého novinára, čo znamenalo pre svetovú hudbu pôsobenie Freak Power: „Nič. My sme sa nikdy necítili byť slávni. Hrali sme asi štyri roky pomerne veľké koncerty, to áno, ale potom prišiel Fat Boy Slim, takže to skončilo. Bolo nám fajn, páčilo sa mi to. Som muzikantom od šestnástich rokov. Bola to iba epizóda s trochu lepšími tour busmi a väčšími sálami.“

Freak Power založili v roku 1993 basgitarista Norman Cook (neskôr známi ako Fatboy Slim), trombonista britkého anarchistického jazzového big bandu Loose Tubes Ashley Slater a spevák Jesse Graham, známy pod prezývkou „the Bass Cadet“. V roku 1993 nahrali v Bristole prvý singel Turn On, Tune In, Cop Out, ktorý sa o dva roky neskôr stal celosvetovým hitom vďaka použitiu v reklamnej kampani Levi´s. Pomohla tomu, ako to už býva, obyčajná náhoda. Producent reklamy si pôvodne vybral hit Donny Summer I Feel Love, tej sa však nepáčil obsah reklamy. Pod časovým tlakom tak ponúkol klientovi namiesto ťahaníc s primadonou svižný hit Freak Power. Kapela na to vydala dva albumy s výbornými ohlasmi, Drive Thru Booty v roku 1994 a More of Everything for Everybody o dva roky neskôr. V roku 1996 sa Norman Cook definitívne vydáva na sólovú dráhu ako Fatboy Slim a Freak Power si na dlhší čas dávajú pauzu. Prvé pokusy o comeback zaujali v roku 2008 a po dvadsiatich rokoch je kapela v súčasnej zostave na čele s Ashleym Slaterom, s novým skvelým gitaristom, vokalistami a niektorými osvedčenými muzikantmi z pôvodných zostáv Freak Power a Microgroove v plnej sile a podľa znalcov hrajú s väčším švihom a energiou, než v deväťdesiatych rokoch.

Do Bratislavy zavíta Freak Power v zostave Ashley Slater (spev, trombón), Dale Davis (basa), Tony Remy (gitara), Carly Bryant (klávesy), Adam Bushell (bicie) a doprovodné vokalistky Kate Cameron a Nicola Bright-Thomas.

Dĺžka podujatia: max. 130 min.
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Freak Power (UK) - koncert kultovej skupiny

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Freak Power (UK) - 5.4.2018 o 20:00 hod.

Predstavenie Freak Power (UK), ktoré sa malo konať dňa 5.4.2018 o 20:00 hod. v Ateliér Babylon, Bratislava , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 31.5.2018 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 16.4.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 16.4.2018! doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do do 16.4.2018! nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top