Koncert - Richard Rikkon & Felix Slováček

Koncert - Richard Rikkon & Felix Slováček

Dátum: 31. októbra. 2018
Miesto: LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava

Vstupenky

Streda
31
Okt 2018
19:00

ŽIADNE VOĽNÉ VSTUPENKY

V sieti Ticketportal vypredané ( možnosť uvolnenia nevyzdvihnutých rezervácií )
Koncert - Richard Rikkon & Felix Slováček

Popis podujatia

Miesto konania/Place of event: Loď - Divadlo v podpalubí, Bratislava
Cena/Price: 12,- €

- jedinečný akustický koncert hudobných hviezd
- klavírny virtuóz Richard Rikkon a legenda českej hudobnej scény, klarinetista, saxofonista a dirigent Felix Slováček. 
zahrajú skvelé skladby od najväčších klasických skladateľov ale aj mnohé ďalšie skladby z popového a jazzového žánru, soundtracky z filmov i muzikálové lahôdky. Bude to všehochuť klasickej, jazzovej aj modernej hudby. Vyvážený repertoár a kvalitný zvuk uspokojí aj najväčších hudobných fajnšmekrov. Na svoje si príde publikum, ktoré očakáva hudobnú virtuozitu a profesionálne prevedenie skladieb skladateľských velikánov.
Richard Rikkon – na klavíry hrá od 4 rokov, už vo veku 5r. vyhrál národnú súťaž, ako šesťročný sa stal víťazom Bartókovej ceny v Maďarsku, kde získal aj všetky zvláštne ocenenia. Pravidelne hrával s viacerými renomovanými hudobnými telesami ako Orchester De Radio et Television Paris, Concerge bouw - Orchester Amsterdam či Symphonie Orchester Zűrich. R.Rikkon je klavírny fenomén, ktorý svojou virtuóznou hrou oživuje notovú osnovu a je pravou a žiadanou umeleckou hodnotou dneška.
Felix Slováček.- patrí už niekoľko desaťročí k váženým a najznámejším českým hudobníkom, je vnímaný ako virtuózny hráč na saxofón a klarinet a ovláda aj niekoľko ďalších nástrojov. Bol členom Orchestra Karla Vlacha, dlhoročným sólistom Orchestra Ladislava Štaidla a šéfdirigentom Tanečného orchestra Československého rozhlasu, ktorý dnes riadi pod novým názvom ako svoj vlastný big band.
Hrajú: Richard Rikkon (piano, klávesy) a Felix Slováček (klarinet, saxofón)

Loď – Divadlo v podpalubí: info tel.a rezerv.: 0903 449 650 , divadlovpodpalubi@gmail.com

Na mape

Top