PIL C TOUR - TRENČÍN PIANO CLUB

PIL C TOUR - TRENČÍN PIANO CLUB

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 21.10.2017 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Piano Club, Pod Sokolice 12, TRENČÍN

PIL C TOUR 
Hostia: GLEB, FOBIA KID, RADIKAL CHEF, EDYN & VALDO

Vstupné/Entry
NORMAL: 7,00 EUR + manipulačný poplatok
VIP: 23,00 EUR + manipulačný poplatok

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

picture PIL C TOUR - TRENČÍN PIANO CLUB
picture PIL C TOUR - TRENČÍN PIANO CLUB

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - PIL C TOUR - TRENČÍN PIANO CLUB - 21.10.2017 o 20:00 hod.

Predstavenie PIL C TOUR - TRENČÍN PIANO CLUB, ktoré sa malo konať dňa 21.10.2017 o 20:00 hod. v Piano Club, Trenčín, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top