ZMENENÉ - HIP HOP ŽIJE DUCHONKA 2020 - 21 - 22.8. 2020

2.6.2021 09:02

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Hip Hop Žije Duchonka 2020, ktoré sa malo konať dňa 21. - 22.8. 2020 je ZMENENÉ!
Predstavenie sa uskutoční v novom termíne a na novom mieste konania a to 6 - 7.8. 2021 na plážovom kúpalisku v Bojniciach.

Zakúpené vstupenky na  Hip Hop Žije Duchonka 2020 je možné vymeniť za voucher, ktorý si uplatníte na kúpu vstupeniek Vami vybraného podujatia:
Hip Hop Žije Bratislava 2021 - 20.8.2021
Hip Hop Žije Bojnice 6.-7.8.2021
Hudba žije Domaša 2021 30.-31.7.2021


Klienti, ktorým zmena nevyhovuje si môžu vymeniť vstupenky za voucher (Postup ako vymeniť vstupenku za voucher nájdete tu.) najneskôr do 30 dní od doručenia tejto správy. Voucher je možné využiť na tohtoročné limitované festivaly Hip Hop žije, ktoré sa uskutočnia v roku 2021.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje a nechcú využiť ani voucher, môžu požiadať o vrátenie vstupenky najneskôr do 30 dní od zverejnenia tejto správy  

POZOR:Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do30 dní od zverejnenia tejto správy   poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenkyuhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr 30 dní od zverejnenia tejto správy  zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 30 dní od zverejnenia tejto správy  nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 30 dní od zverejnenia tejto správy  na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 30 dní od zverejnenia tejto správy  na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do30 dní od zverejnenia tejto správy  na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 30 dní od zverejnenia tejto správy  na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Aktualizované informácie:
POZOR: Zákonná lehota na vrátenie ceny vstupenky (vstupného) je 13 mesiacov od neuskutočneného podujatia (pričom neuskutočneným podujatím sa myslí aj presunuté podujatie, pre ktoré bola platnosť vstupenky predĺžená, a ktoré sa tiež neuskutočnilo). Vašu požiadavku na vrátenie ceny vstupenky (vstupného) sa budeme však snažiť vybaviť čo najskôr.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Veríme, že nás podporíte a stretneme sa na tohtoročných festivaloch Hip Hop Žije 2021.
Za pochopenie ďakujeme.

Top