A STATE OF TRANCE 450 s Armin van Buuren | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA>>  >>  A STATE OF TRANCE 450 s Armin van Buuren

A STATE OF TRANCE 450 s Armin van Buuren

Pridané : 09.01.2010 16:27

Dátum/Date: 9.4.2010 (piatok) od 20 hod.
Miesto konania/Place of performance : Incheba Expo Aréna Bratislava, Slovak Republic

3-násobný držiteľ ocenenia najlepší Dj sveta a všeobecne najpopulárnejší Dj a producent Armin van Buuren prichádza osláviť narodeniny a 450 epizódu svojej rádiovej show A State of  Trance do kráľovnej miest, Bratislavy. Toronto, NY a Wroclav dopĺňajú štvorku svetových metropol, kde sa bude vo veľkom oslavovať. Celá show bude vysielaná ´live´ (video/audio) do celého sveta. Najhviezdnejšie obsadenie (lineup) aký Slovensko kedy videlo vytvorí spolu so spektakulárnou technológiou plnej zvuku, obrazu, svetiel a efektov fantastickú show, za ktorou sme museli cestovať stovky kilometrov. Popri NAJ Djovi roka 2009 sa predstaví 7 TOP hostí, ktorých Vám prezentujeme 14.1.2010. 
Viac info o show:
www.arminvanbuuren.sk, www.astateoftrance.com
Posledná tlačová správa

Po vstupe do arény a následnom odchode, nebude možný ďalší vstup na rovnakú vstupenku. Fajčiari budú mať vyhradené miesto. Celonočné kontrolované parkovanie 5 €/osobné auto. Kontrolované parkovanie 2 dni 20 €. Konzumácia bude umožnená len po zakúpení ´tokenov´ na predajných miestach pri vstupe a pri baroch. Vreckové fotoaparáty, bez odnímateľného objektívu sú povolené. VIP hostia majú balkóny, separátny vchod, bary, komunikácie a môžu navštíviť aj státie.

VSTUPENKY / TICKETS - A STATE OF TRANCE 450 s Armin van Buuren