HC SLOVAN Bratislava - Avtomobilist Jekaterinburg

HC SLOVAN Bratislava - Avtomobilist Jekaterinburg

Dátum: 23. decembra 2017 - 13. januára 2019
Miesto: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

Vstupenky

Sobota
23
Dec 2017
17:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
HC SLOVAN Bratislava - Avtomobilist Jekaterinburg
Nedeľa
13
Jan 2019
17:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
HC SLOVAN Bratislava - Avtomobilist Jekaterinburg

Popis podujatia

Jediným výhradným predajcom vstupeniek na domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v KHL sezóne 2018/19 - hrané na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave - je spoločnosť Ticketportal prostredníctvom svojej webovej stránky alebo siete predajných miest. Za prípadné komplikácie, resp. ujmy súvisiace so vstupenkami zakúpenými u iných fyzických alebo právnických osôb nenesie HC SLOVAN Bratislava ani Ticketportal žiadnu zodpovednosť.

* Všetky ceny platia IBA pre základnú časť súťaže 
* Všetky ceny sú v € vrátane DPH 
* POZOR: Farebne odlíšená časť sektoru B6 je na státie
* Predbežný zoznam zápasov kategórie TOP5: Ak Bars Kazaň, Spartak Moskva, Jokerit Helsinki, Metallurg Magnitogorsk, CSKA Moskva. 

* Cashback (peniaze späť) vo výške 5% z ceny vstupenky (zakúpenej online) po aktivácii HC SLOVAN Cashback Card. 
*Predaj vstupeniek na skupinové zľavy formou písomnej objednávky na adrese objednavky@ticketportal.sk. Bližšie informácie k hromadným objednávkam nájdete TU : https://www.ticketportal.sk/Article/14283"
* Zľava ISIC/ITIC/EURO 26: 10%
* Zľava ZŤP/ZŤP-S: 20%
* Počet domácich zápasov v základnej časti: 31 (z toho 2 zápasy 26. a 28.10.2018 vo Viedni, na ktoré vstupenky predáva iná ticketingová spoločnosť)


Upozorňujeme vážených fanúšikov, že jediným výhradným predajcom vstupeniek na domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v KHL sezóne 2017/18 je spoločnosť Ticketportal prostredníctvom svojej webovej stránky alebo siete predajných miest. Za prípadné komplikácie, resp. ujmy súvisiace so vstupenkami zakúpenými u iných fyzických alebo právnických osôb nenesie HC SLOVAN Bratislava ani Ticketportal žiadnu zodpovednosť. 


Zľavy:
- Držitelia platných preukazov ISIC, ITIC, EURO<26 majú nárok na poskytnutie zľavy 10% z ceny vstupenky po predložení platného preukazu. (Možné použiť len pri jednom predaji a na jednu vstupenku.)
- Držitelia preukazov ZŤP a ZŤP-S majú nárok na poskytnutie zľavy 20% z ceny vstupenky po predložení platného preukazu. (Možné uplatniť len na predajných miestach.)
- Držitelia preukazov ZŤP a ZŤP-S na vozíčku majú na každý zápas vyhradené miesta v sektore I za cenu 10,- € (platí pre osobu na vozíčku a 1 sprevádzajúcu osobu). Scan alebo fotku preukazu prosím zašlite na mailovú adresu help@ticketportal.sk a po overení nároku obdržíte číslo rezervácie, ktorú si vyzdvihnete na predajných miestach. Upozorňujeme, že počet miest je limitovaný.

Zľavy pre deti:
- nie je možné kombinovať s inými zľavami (EURO<26, ZŤP, skupinové zľavy)
- predaj zľavnených vstupeniek pre deti vo veku 6-15 rokov iba na predajných miestach na základe predloženia príslušného dokladu (karta poistenca, kópia rodného listu). 
Kategória Best Buy, Budget, Corner: 8,-€
Kategória Club, Premium, Prestige: 12,-€
- zadarmo bez nároku na vlastné sedadlo a v sprievode dospelej osoby, všetky deti do 6 rokov (narodené po 1.8.2011)

Skupinové zľavy:
Počet vstupeniek od 10 do 20 - 10% zľava
Počet vstupeniek od 21 do 49 - 20% zľava
Počet vstupeniek od 50 a viac - 25% zľava
Objednanie vstupeniek na skupinové zľavy na e-maili: objednavky@ticketportal.sk

Vstupenky pre Základné školy: cena vstupenky 2,- EUR/ks pri kúpe 20 a viac vstupeniek.
Každý dospelý sprievod na 20 detí zdarma. Objednanie vstupeniek na e-maili: objednavky@ticketportal.sk
(Pozn.: s výnimkou zápasov SKA Petrohrad, CSKA Moskva, Metalurg Magnitogorsk).

Zľava pre držiteľov permanentky:
Na jednu permanentku môže klient zakúpiť max. 4 vstupenky za zvýhodnenú cenu 5 Eur/ks.
(Pozn.: s výnimkou zápasov SKA Petrohrad, CSKA Moskva, Metalurg Magnitogorsk).
Pre uplatnenie zľavy pre permanentkárov sa musíte prihlásiť do konta Ticketportal a pokračovať na "nastaviť" zľavu. Do políčka záznam vpíšte číslo platnej permanentky.  

Cashback - vo výške 5% z ceny vstupenky (iba pri online nákupe) a po aktivácii HC SLOVAN Cashback Card
VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY PRE ČLENOV PROGRAMU HC SLOVAN CASHBACKTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - HC SLOVAN Bratislava - Avtomobilist Jekaterinburg - 13.1.2019 o 17:00 hod.

Predstavenie HC SLOVAN Bratislava - Avtomobilist Jekaterinburg, ktoré sa malo konať dňa 13.1.2019 o 17:00 hod. v Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava, je ZMENENÉ! Namiesto uvedeného predstavenia sa uskutoční predstavenie HC SLOVAN Bratislava - Avtomobilist Jekaterinburg v novom termíne: 13.1.2019 o 17:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 13.1.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 13.1.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 13.1.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top