Opona hore

Divadlo LA KOMIKA
Opona hore

Dátum: 19. februára 2023
Miesto: Divadlo LA KOMIKA, Michalská 5, Bratislava
Adresa: Michalská 5, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
19
Feb 2023
19:00
Opona hore

Popis podujatia

Poetická scéna Divadielka galéria pracuje pri Mestskom kultúrnom stredisku v Novom meste nad Váhom viac ako 15 rokov. Za toto obdobie uviedli 37 premiér a odohrali celkom viac ako 100 predstavení. Spočiatku to boli najmä divadlá poézie venované tvorbe našich i svetových autorov. Posledné štyri roky sa venuje kolektív nácviku celovečerných programov. 

Po úspešnom uvedení kompnovaného programu Zbjérali zme slifki aj belički .. a hry chorvátskeho autora Mira Gavrana Všetko o ženách , uvádza v tomto roku Poetická scéna komédiu Petra Quiltera Opona hore.

Jej autor  je jedným z najvýznamnejších a najúspešnejších komédiografov súčasnosti. Jeho divadelné hry boli preložené  do 27 jazykov a uvedené  vo viac ako štyridsiatich krajinách sveta

Opona hore je komédia  o tom, ako to dopadne, keď pätica žien zdedí staré ošarpané divadlo. Úzkostlivá Pam, snaživá Theresa, príťažlivá Jackie, bláznivá Sharon a svojrázna babička Betty sa snažia zrekonštruovať zdedené divadlo, na čo potrebujú nemalé finančné prostriedky. Čo vymyslia a ako to dopadne , sa divák dozvie  v komédii plnej vtipných situácií.

 
PAM      .      Jitka Trebatická
THERESA :  Eliška Hlaváčová
JACKY      :   Lenka Lapčák Kratochvílová
SHARON  :   Lenka Čeháková
BETTY     :    Darina Jarábková
Réžia:  Daniela Arbetová
Zvuk a osvetlenie  : Ján Lapčák
 
Trvanie predstavenia :  80min.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Opona hore
picture Opona hore
picture Opona hore
picture Opona hore
picture Opona hore

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Opona hore - 20.10.2017 o 19:00 hod.

Predstavenie Opona hore, ktoré sa malo konať dňa 20.10.2017 o 19:00 hod. v Kino Strojár, Martin, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Odporúčané

Top