Zuzana Mojžišová & band - predkoncert

Konvergencie 2019 BA
Zuzana Mojžišová & band - predkoncert

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Streda 11. 9. 2019 /19.00 hod./ Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava

Wednesday 11th of September 2019 /7PM/ P. O. Hviezdoslav Theatre

 

Puščaňa

Zuzana Mojžišová – spev/voice

feat.

Oskar Rózsa – basová gitara/bass

Andrej Šeban – gitara/guitar

Martin Valihora – bicie/drums

Stano Palúch – husle/violin

Rasťo Andris – píšťaly, fujara, gajdy/pipes, fujara, bagpipes

Oskar Török – trúbka/trumpet

Ondrej Krajňák – klávesy/keyboard

 

Po trojici úspešných albumov sa speváčka Zuzana Mojžišová, priekopníčka world music na Slovensku a držiteľka prestížnych ocenení Aurel, vracia na hudobnú scénu s novým štúdiovým projektom nazvaným Puščaňa. Jeho koncertnú podobu predstaví aj na 20. ročníku festivalu Konvergencie. K elitným domácicm multižánrovým hudobníkom, vrátane „power tria“ Oskar Rózsa (basová gitara) – Andrej Šeban (gitara) – Martin Valihora (bicie), huslistu Stana Palúcha a „pištca“ Rasťa Andrisa aktuálne pribudli trubkár Oskar Török (Wojtek Mazolewski Quintet) a známy jazzový klavirista Ondrej Krajňák. V Mestskom divadle P. O. Hviezdoslava zaznejú uspávanky, piesne ľúbostné, svadobné, pracovné, vysťahovalecké i plačky – každá v originálnej úprave, no rešpektujúc štýl a príbeh ľudovej predlohy.

 

Zmena programu vyhradená. / Programme is subject to change.

www.konvergencie.sk

 

Streda 11. 9. 2019 /19.00 hod./ Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava

Wednesday 11th of September 2019 /7PM/ P. O. Hviezdoslav Theatre 

Mittwoch 11.9.2019 /19.00 Uhr/ P.O.Hviezdoslav-Stadttheater

 

Puščaňa

Zuzana Mojžišová – spev/voice/Gesang 

feat. 

Oskar Rózsa – basová gitara/bass guitar/Bassgitarre

Andrej Šeban – gitara/guitar/Gitarre

Martin Valihora – bicie/drums/Schlagzeug

Stano Palúch – husle/violin/Violine

Rasťo Andris – píšťaly, fujara, gajdy/folk pipes, fujara, bagpipes/Pfeifen, Fujara, Dudelsack

Oskar Török – trúbka/trumpet/Trompete

Ondrej Krajňák – klávesy/keyboard/Keyboard

 

Po trojici úspešných albumov sa speváčka Zuzana Mojžišová, priekopníčka world music na Slovensku a držiteľka prestížnych ocenení Aurel, vracia na hudobnú scénu s novým štúdiovým projektom nazvaným Puščaňa. Jeho koncertnú podobu predstaví aj na 20. ročníku festivalu Konvergencie. K elitným domácicm multižánrovým hudobníkom, vrátane „power tria“ Oskar Rózsa (basová gitara) – Andrej Šeban (gitara) – Martin Valihora (bicie), huslistu Stana Palúcha a „pištca“ Rasťa Andrisa aktuálne pribudli trubkár Oskar Török (Wojtek Mazolewski Quintet) a známy jazzový klavirista Ondrej Krajňák. V Mestskom divadle P. O. Hviezdoslava zaznejú uspávanky, piesne ľúbostné, svadobné, pracovné, vysťahovalecké i plačky – každá v originálnej úprave, no rešpektujúc štýl a príbeh ľudovej predlohy. 

Viac informácií o festivale na www.konvergencie.sk a na Facebooku.

Zmena programu vyhradená. 

 

Further information on the festival: http://www.konvergencie.sk/en/
Programme is subject to change. 

 

Weiterführende Informationen über das Festival: http://www.konvergencie.sk/en/
Programmänderungen vorbehalten.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Zuzana Mojžišová & band - predkoncert - 11.9.2019 o 19:00 hod.

Predstavenie Zuzana Mojžišová & band - predkoncert, ktoré sa malo konať dňa 11.9.2019 o 19:00 hod. v Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top